Wykonane zadania.

Szybki i krótki rzut oka na moje poprzednie projekty.

Najważniejsze skończone projekty.

m:ngo™

Aplikacja, która ułatwi Twoje biurowe życie.

m:ngo™

Aplikacja początkowo miało być małym, prostym i zwinnym skryptem, a ostatecznie stało się pełnoprawną aplikacją desktopową. Zbudowany został dzięki Electronowi , ale co ważniejsze: w momencie kiedy zaczynałem go pisać nie miałem żadnego wcześniego kontaktu z JavaScriptem ani NodeJS poza gotowymi skryptami, które gdzieś po drodze ładowałem na stronę.

m:ngo™ służy do automatyzacji powtarzających się systematycznie zadań, gdzie bazujemy na danych z Excela ( tj. formatka), a od których wymagamy, aby znalazły się w odpowiednich, konkretnych miejscach naszego dokumentu ( tj. templatka). Tylko tyle i aż tyle. Na ten moment aplikacja jest całkowicie spersonalizowana, ale pracuję już nad jej uniwersalizacją!

demo: klik! || instrukcja: klik! || GitLab: klik!

modern-todolist

Zadanie rekrutacyjne.

modern-todolist

to klasyczne zadanie typu „przygotuj todo-listę”. Przy jej tworzeniu za cel dałem sobie nie korzystanie z istniejących boilerplatów oraz uży wanie tylko aktualnej wiedzy i znanych mi narzędzi. Dziś wiem, że gulp nie był odpowiednim narzędziem i wybrałbym bardziej intuicyjnego mi webpacka (oraz przepisał kod bardziej w kierunku ES6).

TODO: Dzięki poświęconemu czasowi na naukę poniższego zadania o Wiedźminie todolist stanie się w końcu modern niedługo.

GitHub: klik! || GitLab: klik!

Baza cytatów...

z Wiedźmina

Wiedźmin.now.sh

Ten przykład powstał zupełnie niespodziewanie, a jednocześnie bardzo naturalnie: „Cytaty z Wiedźmina” zostały zbudowane podczas nauki połączych ze sobą: NodeJS, MongoDB oraz Express. Po osiągnięciu celu i zrozumieniu idei tworzenia serwera w Node postanowiłem jednak jeszcze trochę w kodzie pogrzebać i oto otrzymaliśmy nołddżejesowy serwer podłączony z bazą danych Mongo, o którego endpointy gra Express.

Strona: klik!

Find Home

Strona przygotowana dla dwóch wybitnych prawników zarzadzącających również przedsiębiorstwem nieruchomości.

Find Home

Find Home to również jeden z moich pierwszych projektów, a jednocześnie jeden z tych, przy których pracowało mi się fantastycznie, głównie ze względu na ogromne zaufanie i wyrozumiałość pomiędzy obiema stronami.

To co było efektem wspólnej narady — czyli zmieniające się zdjęcia w tle — sprawiło najwięcej trudności, ale również przysporzyło mi ogromnej satysfakcji przy efekcie końcowym.

Strona jest tak naprawdę wciąz w fazie developmentu (brakuje na niej tekstów), ale można śmiało zajrzeć w szkielet, tadam:

WWW: klik!

theGuys™

Więcej informacji wkrótce.

www: klik?

Credits


All of these amazing photos on my page comes from Unsplash thanks to these remarkable people: Robert Katzki, Brian Suh, Camille Couvez, Cesar Couto, Dan Dragon, Tyler Lastovich, Philipp Berndt, Noah Naf, Luca Upper, Jakub Dziubak, Igor Ovsyannykov, Ian Schneider, Daniel Sandvik, Aziz Acharki.

If you see your photo, but I didn't mentioned you — please don't hesitate to let me know!