Oferta.

Przede wszystkim theQuality™!

Zamierzam złożyć mu propozycję nie do odrzucenia.

Don Corleone, Godfather

theQuality

— czyli Jakość ponad wszystko i nic ponad nią!

theQuality™ to mój sposób na pewność, ze zadowoleni będą wszyscy. Ty, ja, a nawet Pani w warzywniaku.

proces


Bez odpowiedniego przygotowania nie ma sukcesu. Przykładam ogromną wagę do całego procesu i wiem jak usystematyzować go w sposób, który ostatecznie da wspaniały rezultat. Dlatego cały proces rozkładam na czynniki pierwsze, do każdego etapu odpowiednio się przygotowuję i sprawdzam wszystko kilka razy.

Nigdy nie trywializuję zadania, które przede mną stoi, a każdy projekt jest dla mnie najważniejszy.

kompleksowość


Twój projekt przygotowuję od początku do końca ja — przygotowanie graficzne, stworzenie logotypu i napisanie kodu strony są w całości moją działką, co oznacza, że gwarantuję Ci spójność wszystkich Twoich materiałów i zapewnię Jakość na najwyższym poziomie.

Kompleksowość to ogromna zaleta, ponieważ dywersyfikacja zadań często prowadzi do nieporozumień. Tutaj dostajesz efekt, który będzie radował Twoje oko i duszę. Moje na pewno!

personalizacja


Wiem jak ważne jest, abyś dostał projekt wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dlatego na początku zadam Ci kilka pytań i razem ustalimy co będzie najlepsze dla Ciebie czy Twojej firmy. To prawda: moje usługi nie są najtańsze i nigdy nie usłyszysz ode mnie, że projekt będzie na wczoraj. Ale tylko i wyłącznie dlatego, że chcę, abyś był w pełni usatysfakcjonowany.

Powiedz: kiedy znów zlecisz komuś budowę tej samej strony? :)

Produkt dobrej Jakości przyciąga uwagę, budzi zainteresowanie i przytrzymuje na dłużej. Kiedy piszę Jakość mam na myśli efekt, który nieprędko będziesz chciał zmienić; taki, w którym się zakochasz i z uśmiechem na ustach będziesz go oglądał oraz pokazywał swoim znajomym czy Klientom.

Przykładowe rozwiązania dla Ciebie!

Wykresy?

Używasz ich na codzień? Są w Twojej pracy niezbędne albo po prostu chciałbyś, żeby pojawiły się na strone i podkreśliły Twój profesjonalizm? Żaden problem!

Modernistyczne wykresy z idealnie dobraną kolorystką wpasują się fantastycznie do otoczenia biznesowego oraz edukacyjnego. Są całkowicie edytowalne i responsywne. Mogą przybrać formę diagramu kołowego, słupkowego, liniowego czy nawet punktowego — można je też ustawić w dowolnym miejscu na stronie!

Typed!

Typed.js dodaje stronie dynamiki, a w zależności od użycia może świadczyć o profesjonaliźmie lub być puszczeniem oczka do odbiorcy 😉 Stylizujesz go do woli, a możemy wywołać go przyciskiem lub może zostać dynamicznie przywołany po załadowaniu strony.

Tutaj pojawi się Twój napis.

Grid

Czy zdarza Ci się czasem wciąż trafiać na strony, które rozjeżdżają się po otwarciu? Tak, ja też. Ale spokojnie - Ciebie to nie czeka! Widzisz ten prostokąt pod spodem? To tak zwany grid. Chwyć boki swojej przeglądarki i zmniejsz szerokość do minimum. Widzisz? Kolumny ułożyły się tak jak chcę :)

Zwróć uwagę jak dynamicznie zmieniają się kolumny w zależności od szerokości przeglądarki. To nie przypadek :)

Twoja strona zostanie napisana zgodnie z aktualnymi światowymi standardami oraz trendami, gdzie myślą przewodnią jest projektowanie mobile first. Zbudowana według siatki (ang. grid) zapewni pełną responsywność, co oznacza, że będzie wyglądała bardzo dobrze na każdym urządzeniu!

Dbałość o szczegóły to przekleństwo.

I najczęściej to właśnie perfekcjonizm, obok zaniedbania, jest powodem opóźnień*. Często nie pozwala spać po nocach, ale ostatecznie przynosi oczekiwane rezultaty!

Tak mi się wydaje.

Dożywotnia gwarancja!

Ode mnie w prezencie dostajesz dożywotnią gwarancję na stronę internetową. Jeśli znajdziesz jakąś lukę lub coś przestanie nagle działać nie z Twojej winy – daj znać. Natomiast jeśli po jakimś czasie będziesz miał ochotę jakoś stronę usprawnić czy coś zmienić – przygotuję odpowiedni rabat!

Interesuje Cię tylko projekt graficzny?

Sprawdź wkrótce na theGuys™ lub napisz kontakt@theguys.pl